İletişim ve Ulaşım Bilgilerimiz

Açık adresimiz: Gürler Cad. No: 50/A, P.K.: 35100, Sahilevleri/Narlıdere, İzmir, Türkiye

Telefon numaramız: +90 232 239 24 17

Adres Tarifleri:

1. İzmir-Çeşme Otoyolu'nun İzmir tarafından geliyorsanız: Otoban gişlerine girmeden hemen önce Narlıdere sapağından çıkın. Çeşme tarafından geliyorsanız Otobandan çıkış gişelerini geçtikten hemen sonra yine narlıdere sapağından çıkın. Daha sonra ilk trafik ışıklarından sağa dönün. İkinci ışıklardan (Şehitlik Durağı) tekrar sağa dönün. Sahili görene kadar sapmadan düz ilerleyin. Sahili gördükten sonra sağa dönün (mecburi) ve 100 metre kadar ilerledikten sonra Taka Balık Evi'ni sağ tarafınızda göreceksiniz.

2. Konak tarafından Mustafa Kemal Bulvarı (sahil yolu) üzerinden geliyorsanız: Sol tarafta Hava Kuvvetleri K.lığı Lisans Okulunu gördükten sonra İzmir-Çeşme otobanına girerek yukarıdaki tarife (1. Tarif) göre bize ulaşabilirsiniz.

3. Balçova / Konak tarafından Mithatpaşa caddesi üzerinden geliyorsanız: Şehitlik Durağı'nı geçtikten hemen sonra ışıklardan sağa dönün. Sahili görene kadar sapmadan düz ilerleyin. Sahili gördükten sonra sağa dönün (mecburi) ve 100 metre kadar ilerledikten sonra Taka Balık Evi'ni sağ tarafınızda göreceksiniz.

4. Güzelbahçe tarafından Mithatpaşa caddesi üzerinden geliyorsanız: Sağ tarafta Narlıdere Belediyesinin yeni binasını ve Narlıdere Atatürk Kütür Merkezini geçtikten hemen sonra trafik ışıklarından sola dönün. Sahili görene kadar sapmadan düz ilerleyin. Sahili gördükten sonra sağa dönün (mecburi) ve 100 metre kadar ilerledikten sonra Taka Balık Evi'ni sağ tarafınızda göreceksiniz.

Önemli Not: Özel Helikopter inişleriniz için 1 gün önceden randevu almanızı rica ederiz... :)